Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu & Pazarlama

Seo (Arama Motoru Optimizasyonu), Web sitenizin arama motorlarında organik olarak üst sıralara çıkmasını, hedef kitlenize doğru ve istediğiniz alanlarda ulaşmanızı sağlar.

Arama motoru optimizasyonuna dahil hizmetlerimiz: Organik Arama, Sayfa İçi SEO, Link Oluşturma, Anahtar Kelime Araştırma / Strateji ve Faaliyet Raporu.

Organik Aramalar

İnternetteki varlığınızın görünürlüğünü sağlayarak, geliştirerek ve koruyarak ihtiyaçlarınızı karşılayan olağanüstü içeriğin geliştirilmesi ve hedeflenmesini sağlıyoruz.

Site İçi SEO

İçeriğinizin arama motorlarına kolayca erişilebilir olmasını sağlayın. Ekibimiz, sıralamanızı artırmak ve performansınızı artırmak için çözümler uygulamaya hazır.

Link İnşası

Başarılı bir SEO stratejisinin önemli bir parçası, arama motorlarında listelenen sayfaların anahtar kelimelerinize önem vermek için dahili bağlantı profillerini oluşturalım.

Arama Motoru Optimizasyonu başarı için şarttır. SEO stratejilerimiz sitenize arama sonuçlarında daha yüksek bir sıralama kazandırır. Tam bir SEO anahtar kelime analizi raporu, link oluşturma profili raporu ve indekslenmiş sayfa bilgisi sağlayacağız. Web siteleriniz için, müşteri odaklı ekibimizle, trafik akışınızı iyileştirin ve satışlarınızı arttırın.

SEO, dijital pazarlamanın kalbidir. Sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı paketler sunuyoruz. Uzmanlarımız Google, Bing, Yandex and Yahoo gibi tüm büyük arama motorlarının en yeni yönergeleri konusunda eğitimli olduklarından, geri kalanı bize bırakabilirsiniz.

83%

Organik Trafik Artışı

42%

Hemen Çıkma Oranı Düşürme

38%

Ortalama Ziyaret Süresi Artışı

21%

Sayfa Başına Oturum Arttırma

Anahtar Kelime Stratejisi

En önemli SEO unsurlarından biri anahtar kelime hedeflemeleridir. Arama motoru sıralamanızı ve organik trafiği artırmak için bağlantı kurma teknikleriniz için en iyi stratejiyi ekibimiz belirlesin.

Haftalık Raporlar

Web sitenizin SEO performans değerlendirmesinin yanı sıra trafiğiniz, en iyi yönlendiren anahtar kelimeler ve arama motoru etkinliğinizin ayrıntılı bir raporunu sunuyoruz.

Bazı Projelerimiz

Tüm projeleri gör

Biz Sizi Arayalım

İhtiyacınıza en uygun web sitesine hemen sahip olun.

Rakiplerinizi imrendirecek, göz kamaştırıcı bir web sitesiyle satışlarınızı artırmaya hazır mısınız?

Müşteri Yorumları

Tüm yorumlar