Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Etkili bir sosyal medya stratejisi, işinizi büyütmenize, sosyal varlığınızı sürdürmenize ve müşterilerinizle iletişim kurmanıza yardımcı olabilir.

Biz tam bir web tasarım dijital medya ajansıyız. Sosyal medya uzmanlarımız, iş hedeflerinizi belirlemenize, hedef kitlenizi belirlemenize, ilgi çekici ve paylaşmaya değer içerik oluşturmanıza ve son olarak sosyal medyanızı çevrim içi varlığınızın diğer tüm yönleriyle bütünleştirilmesine yardımcı olabilir.

Markanız ve müşterileriniz için özel olarak tasarlanan Sosyal Medya Pazarlaması stratejilerini uyarlayacağız. Yeni müşteriler çekmeyi ve karlılığınızı arttırmayı amaçlayan diğer hizmetler arasında tam desteklenip yönetilen sosyal programlar, içerik planlama (ve oluşturma), blogcu tanıtımları ve video dağıtımı elde edersiniz.

Sosyal Medya Hizmetlerimiz, markanın, ürünün veya hizmetin farkındalığının artmasına neden olan bilgileri oluşturma ve paylaşma imkanı sunar. Sosyal Medya Reklamcılığının sonuçları, tweet'lerin, etkileşimlerin, yorumların, beğenilerin ve görüşlerin sayısına yansır. Sosyal Medya Pazarlaması, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği, Facebook, Google+, Twitter, Pinterest ve LinkedIn gibi en popüler sosyal medya platformlarından teşvik eder.

Marka İzleme

İşletmenizin itibarını arttırmanıza, izlemenize ve müşterilerinizin markanızı nasıl algıladıklarını öğrenmenize yardımcı olabiliriz.

Sosyal Medya Platformları

Facebook, Twitter veya Pinterest içeriği kısa sürede trafiğinizi artırabilir. Uzmanlarımız, markanız için en uygun içerik ve platform türünü belirlemenize yardımcı olabilir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya uzmanlarından oluşan ekibimiz, hesaplarınızı sizin adınıza yönetebilir ve müşterilerinizle iletişim kurabilir.

Kurulumlar & Özel Profil Tasarımı

Sosyal medya profillerini, markanız ve müşterilerinizle örtüşen kaliteli içerik ve estetik ile oluşturup özelleştiriyoruz.

Müşteri Yorumları

Tüm yorumları oku

Bize projenizden bahsedin ve dönüşümü başlatalım

Ekibimiz sosyal medya pazarlamacılığınızın, SEO'nuzun ve çevrimiçi tanıtımınızın potansiyelini ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir!

Bazı Projelerimiz

Tüm projeleri gör